o mnie

IMG_3875bb

Kiedyś wydawało mi się, że mam dość przeciętne życie, przeciętne problemy i w ogóle, że jestem przeciętna w każdej dziedzinie….. aż do chwili pewnych warsztatów, na które poszłam z koleżankami w 2005 r. To właśnie wtedy odkryłam, że istnieje coś takiego, jak taniec orientalny, bardzo magiczny taniec, który nie był jeszcze wtedy dla mnie dostępny, ale to uczucie pozwoliło wykiełkować w mojej głowie taką myśl: bardzo bym się chciała tego tańca nauczyć. Ta chęć doskonalenia techniki tańca doprowadziła mnie do miejsca, w którym znajduję się obecnie – przekazuję swoją wiedzę innym kobietom.

Jestem dyplomowaną instruktorką rekreacji ruchowej ze specjalnością tańca sportowego i specjalizacją belly dance – leg. Nr 15166/PAS/2013 Polskiej Akademii Sportu.

Wiedzę praktyczną zdobywałam na licznych warsztatach prowadzonych przez nauczycieli polskich, egipskich a  także z  innych krajów.

Uczestniczyłam też w wielu warsztatach rozwoju osobistego. Taniec w połączeniu z tym zainteresowaniem spowodował wiele pozytywnych zmian w moim życiu. Dlatego też dzielę się z innymi kobietami swoją radością tańca i radością odkrywania siebie na nowo, na cotygodniowych zajęciach i cyklicznych warsztatach.

Moją misją jest inspirowanie kobiet w dążeniu do osiągania równowagi między ciałem i umysłem, czyli poprzez taniec i pracę nad sobą.

Myślę, że dużym stopniu to od nas zależy, czy jesteśmy szczęśliwe i co osiągamy w życiu. Nie bójmy się podążać za swoimi marzeniami. Nie bójmy się wprowadzać zmian do swojego życia 🙂

T.K.